دریافت{پاورپوینت آشنائی با پروتكل FTP 15 اسلاید}

دریافت /پاورپوینت آشنائی با پروتكل FTP 15 اسلاید/ ایی اِکس|دریافت|1022899|exo30019016|دانلود آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید,تحقیق آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید,مقاله آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید,آشنائی با پروتکل FTP 15 اسلاید
این فایل درباره ی پاورپوینت آشنائی با پروتكل FTP 15 اسلاید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

قسمتی از اسلاید متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 15 صفحه

به نام خداوند بخشنده مهربان موضوع تحقیق:پروتکل های اینترنت.
آشنائی با پروتكل FTP امروزه از پروتكل های متعددی در شبكه های كامپيوتری استفاده می گردد كه صرفا" تعداد اندكی از آنان به منظور انتقال داده طراحی و پياده سازی شده اند .
اينترنت نيز به عنوان يك شبكه گسترده از اين قاعده مستثنی نبوده و در اين رابطه از پروتكل های متعددی استفاده می شود.
برای بسياری از كاربران اينترنت همه چيز محدود به وب و پروتكل مرتبط با آن يعنی HTTP است ، در صورتی كه در اين عرصه از پروتكل های متعدد ديگری نيز استفاده می گردد.
FTP نمونه ای در اين زمينه است .
پروتكل FTP چيست ؟
تصوير اوليه اينترنت در ذهن بسياری از كاربران، استفاده از منابع اطلاعاتی و حركت از سايتی به سايت ديگر است و شايد به همين دليل باشد كه اينترنت در طی ساليان اخير به سرعت رشد و متداول شده است .
بسياری از كارشناسان اين عرصه اعتقاد دارند كه اينترنت گسترش و عموميت خود را مديون سرويس وب می باشد .فرض كنيد كه سرويس وب را از اينترنت حذف نمائيم .
برای بسياری از ما اين سوال مطرح خواهد شد كه چه نوع استفاده ای را می توانيم از اينترنت داشته باشيم ؟
در صورت تحقق چنين شرايطی ، يكی از عملياتی كه كاربران قادر به انجام آن خواهند بود ، دريافت داده ، فايل های صوتی ، تصويری و ساير نمونه فايل های ديگر با استفاده از پروتكل FTP (برگرفته از File Transfer Protocol ) است.
ويژگی های پروتكل FTP پروتكل FTP ، اولين تلاش انجام شده برای‌ ايجاد يك استاندارد به منظور مبادله فايل بر روی شبكه های مبتنی بر پروتكل TCP/IP است كه از اوايل سال 1970 مطرح و مشخصات استاندارد آن طی RFC 959 در اكتبر سال 1985 ارائه گرديد .
پروتكل FTP دارای حداكثر انعطاف لازم و در عين حال امكان پذير به منظور استفاده در شبكه های مختلف با توجه به نوع پروتكل شبكه است .
پروتكل FTP از مدل سرويس گيرنده - سرويس دهنده تبعيت می نمايد .
برخلاف HTTP كه يك حاكم مطلق در عرصه مرورگرهای وب و سرويس دهندگان وب است ، نمی توان ادعای مشابهی را در رابطه با پروتكل FTP داشت و هم اينك مجموعه ای گسترده از سرويس گيرندگان و سرويس دهندگان FTP وجود دارد .
برای ارسال فايل با استفاده از پروتكل FTP به يك سرويس گيرنده FTP نياز می باشد .
ويندوز دارای يك برنامه سرويس گيرنده FTP از قبل تعبيه شده می باشد ولی دارای محدوديت های مختص به خود می باشد .
در اين رابطه نرم افزارهای متعددی تاكنون طراحی و پياده سازی شده است:ulletProof FTP ، WS FTP Professional، FTP Explorer و Smart FTP نمونه هائی در اين زمينه می باشند .
پروتكل FTP را می توان به عنوان يك سيستم پرس وجو نيز تلقی نمود چراكه سرويس گيرندگان و سرويس دهندگان گفتگوی لازم به منظور تائيد يكديگر و ارسال فايل را انجام می دهند.
علاوه بر اين، پروتكل فوق مشخص می نمايد كه سرويس گيرنده و سرويس دهنده، داده را بر روی كانال گفتگو ارسال نمی نمايند .
در مقابل ،‌ سرويس گيرنده و سرويس دهنده در خصوص نحوه ارسال فايل ها بر روی اتصالات مجزا و جداگانه ( يك اتصال برای هر ارسال داده ) با يكديگر گفتگو خواهند كرد ( نمايش ليست فايل های موجود در يك دايركتوری نيز به عنوان

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا دانلود نمایید

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.


دانلود فایل پرداخت آنلاینمطالب دیگر:
📌دانلودپروژه کارآفرینی 27 ص📌دانلودپروژه کارآفرینی 63 ص📌دانلودپروژه کارآفرینی دفتر خدمات ارتباطی و امور مشترکین تلفن همراه📌دانلودپروژه کارآفرینی شرکت سیمان 60 ص📌دانلودپروژه کارآفرینی صنایع فرآورده های لبنی 156 ص📌دانلودپروژه کارآفرینی کارخانه سيمان بجنورد 63 ص📌دانلودپروژه کارآفرینی📌دانلودکارآفرین و کارآفرینی در یک نگاه 25 ص📌دانلودکارآفرینی )راه‎اندازي كارگاه ساخت ماشينهاي مرتبط با تزريق سيمان و استحكام خاك( 46 ص📌دانلودکارآفرینی تولیدی نواع نان (فانتزی وصنعتی) 20 ص📌دانلودکارآفرینی راه اندازي كارگاه حلقوي پودي 38 ص📌دانلودکارآفرینی شرکت زامیاد 78 ص📌دانلودکارآفرینی پرورش ماهي 13 ص📌دانلودکارآفرینی (شرکت بیمه ای پوشش گر شرق) 65 ص📌دانلودکارآفرینی - اقتصاد و جامعه 45 ص📌دانلودکارآفرینی - الكـــل صنعتـــي مهر مـــراغـــه 40 ص📌دانلودکارآفرینی - شرکت آجر ماشینی 39 ص📌دانلودکارآفرینی - شرکت کامپیوتر 69 ص📌دانلودکارآفرینی - يخچال خانگي)شركت توليدي گلسان) 46 ص📌دانلودکارآفرینی - پرورش قارچ - پروژه📌دانلودکارآفرینی احداث شركت ماكاروني 55 ص📌دانلودکارآفرینی احداث گلخانه📌دانلودکارآفرینی بررسی و ارزیابی قیمت اراضی در محدودة بلافصل طرح 48 ص📌دانلود تحقیق کارآفرینی به چه معناست📌دانلودکارآفرینی تأسيس دفتر بيمه 18 ص