دریافت{پاورپوینت در مورد خرس پاندا 55 اسلاید}

دریافت /پاورپوینت در مورد خرس پاندا 55 اسلاید/ ایی اِکس|دریافت|40278962|exo30019016|اسلاید در مورد خرس پاندا ,پاورپوینت در مورد خرس پاندا,پاورپوینت خرس پاندا ,اسلاید آموزشی آشنایی با حیوانات,پاورپوینت آشنایی با حیوانات
این فایل درباره ی پاورپوینت در مورد خرس پاندا 55 اسلاید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

توضیحات :

پاورپوینت درمورد خرس پاندا 55 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از اسلایدها:

پاندا نوعی خرس است که در نواحی مرکزی و جنوب غربی چین زندگی می‌کند. پاندا به سادگی توسط لکه‌های سیاه روی گوش و دور چشم و دور بدنش قابل شناسایی است.

خرس‌های پاندا که در زبان انگلیسی آن‌ها را با نام “Giant Panda” یا “Great Panda” می‌شناسند، از روی جثه بزرگ و رنگ سیاه و سفیدشان مشخص می‌شوند.

بسیاری بر این عقیده هستند که رنگ سیاه و سفید پاندا بعضی اوقات به استتار این حیوان کمک می‌کند.

قد خرس‌های پاندا بین ۱/۲ تا ۱/۵ متر است و وزن آن‌ها به طور میانگین ۱۳۶ کیلوگرم است.

پانداها از نظر قد و وزن هم اندازه خرس‌های سیاه آمریکایی هستند.

) پاندای عظیم الجثه یک خرس واقعی در نظر گرفته می شود (قبل از مطالعات ژنتیکی جدید، تصور می شده که پاندا عضو خانواده راکون باشد).

پاندا جانوری پستاندار است جانوری خونگرم با مو و غدد مربوط به پستانداران.

•تغذیه پانداها

پاندا در رده حیوانات گوشتخوار است و سیستم گوارشی پاندا ویژهٔ خوردن گوشت است و نمی‌تواند به خوبی سلولز گیاهی را هضمو جذب کند؛ اما خوراک غالب این حیوان گیاه و به‌ویژه گیاه بامبو است.

البته به دلیل لایهٔ موکوز ضخیم دستگاه گوارش پاندا، این جانور در برابر صدمات ناشی از خرده چوب‌های بامبو مقاوم است ولی به دلیل ناتوانی در جذبی انرژی از سلولوز روزانه بیش از ۳۸ کیلوگرم از گیاهان فیبردار تغذیه کرده و ۱۲ تا ۱۶ ساعت مشغول غذا خوردن هستند.

پژوهش‌های فسیل شناسی نشان می‌دهند که پانداهای باستانی بین ۲ تا ۷ میلیون سال پیش طی یک دورهٔ کمبود گوشت به گیاهخواری روی آورده‌اند.

و با مرور زمان و انباشته شدن تغیرات ژنتیکی میل به خوردن گوشت را از دست داده‌اند.

پانداهایی که در اسارت نگهداری می‌شوند غذاهایی مانند عسل، تخم پرندگان، ماهی، مرکبات، موز، برگ گیاهان و سیب زمینی را هم مصرف می‌کنند.

•شکل ظاهری

پوست پاندا سیاه و سفید است. نوع بالغ این حیوان عرضش به یک متر و نیم و اندازه شانه‌اش ۷۵ سانتیمتر است. نرها ۱۰–۲۰٪ از نوع ماده درشت‌تر هستند. نرها می‌توانند به ۱۱۵ کیلوگرم هم برسند اما ماده‌ها کوچکترند. با این وجود می‌توانند به ۱۰۰ کیلوگرم نیز برسند.

و...


مطالب دیگر:
🔥آشنایی با دستورالعمل ها و نحوه ارزشیابی كاركنان🔥آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات🔥بررسی برند های معروف دنیا (مبانی 2)🔥برند🔥بودجه کل کشور نهایی🔥تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده🔥تولید ناب و ERP🔥اثر تجارت خارجی بر رشد اقتصادی ایران🔥اثرات بودجه بر رشد اقتصادی🔥اثرات نفت بر اقتصاد كشور و محیط زیست مناطق🔥ارائه روشی برای اولویت بندی صنایع ایران بر مبنای قابلیت بازارسازی بین المللی و تجارت الكترونیكی🔥ارزشهای فرهنگی و جهت گیریهای كاركنان🔥ارزشیابی مهارت شغلی🔥ارزیابی عملكرد كاركنان🔥استاندارد بین المللی ایزو 14001🔥استراتژی تولید چگونه به كلاس جهانی می رسد🔥استراتژی در اقتصاد🔥استقرار نظام 5S در دانشكده فنی و مهندسی🔥اسلام و بیمه🔥روشهای تولید دیسک ترمز🔥اصول انبار داری🔥پاورپوینت تولید انواع مخازن cng🔥اصول علم اقتصاد 1🔥اصول کلی در اقتصاد🔥اصول و تنظیم وكنترل بودجه دولتی