دریافت{SWF پروژه درس گرافیک کامپیوتر 20 اسلاید}

دریافت /SWF پروژه درس گرافیک کامپیوتر 20 اسلاید/ ایی اِکس|دریافت|50683581|exo30019016|
این فایل درباره ی SWF پروژه درس گرافیک کامپیوتر 20 اسلاید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 126.9 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 20
SWF
Small Web Flash امروزه SWF، استانداردي جهاني براي ايجاد انيميشن‌ بُرداري در وب
به شمار مي‌رود. اين فرمت توسط شركت ماكرومديا ابداع شده است. نرم‌افزار Flash MX كه محصول شركت ماكرومديا است، اولين نرم‌افزاري است كه فايل‌هاي فلش (با پسوند swf) توليد مي‌كند، ولي پس از آن شركت‌هاي زيادي شروع به توليد نرم‌افزارهايي براي ساخت فلش كرده‌اند، به‌طوري كه امروزه بيش از صد شركت برروي اين نرم‌افزارها فعاليت مي‌كنند. اكثر اين نرم‌افزارها به اندازه كافي شناخته شده نيستند. كساني كه كارشان طراحي سايت‌هاي وب است و نيز كساني كه به‌طور اتفاقي نياز به ساخت فايل فلش پيدا مي‌كنند، مي‌توانند با استفاده از اين نرم‌افزارها، كارهاي خود را بسيار سريع‌تر و راحت‌تر انجام دهند. مقدمه ای بر ماکرو مدیا فلش (SWF)

شکل فایل ماکرو مدیا فلش (swf) طراحی شده و بصورت بردارهای گرافیکی و انیمیشن بر روی اینترنت ارائه می شود. شکل فایل های ماکرو مدیا فلش (swf) بعنوان یک شکل ارائه خیلی موثر و نه یک شکلی که مبادله گرافیکی است بین ویراستارهای گرافیکی طراحی شده است. اهداف زیر برای آن در نظر گرفته شده است :
- نمایش روی صفحه : این شکل در درجه اول نمایش روی صفحه را داراست و همچنین آن هموارکردن نا صافی ها ، ترجمه سریع به bitmap با هر قالب رنگی ، انیمیشن و دکمه های واکنشی را پشتیبانی می کند.
توسعه پذیری : این شکل یک شکل برچسب زده شده می باشد ، بنا براین این شکل
می تواند با خصوصیت های جدید تکامل یافته شود زمانی که درعقب سازش پذیری با کاربران قدیمی تر را نگه می دارد.
تحویل شبکه : فایل ها به یک شبکه با پهنای باند محدود و غیر قابل پیش بینی تحویل داده می شوند. فایل ها خیلی کم فشرده می شوند و توسط گروهبندی اجرا افزایش
می یابد.swf یک شکل باینری است و به خوانایی html برای انسان نیست . ماکرو مدیا فلش (swf) از تکنیک هایی مثل بسته بندی - بیتی و ساختارها با ضمینه های اختیاری که اندازه فایل به حداقل برسد استفاده می کند. سادگی : این شکل ساده است تا این که این پخش کننده ساده و به آسانی به پورت
می رود. همچنین این پخش کننده فقط به یکسری توابع سیستم عاملی محدود وابسته است.
استقلال فایل : فایل ها می توانند نمایش داده شوند بدون هیچ وابستگی به منابع خارجی مانند فونت ها.
مقیاس پذیری : کامپیوترهای مختلف دارند دقت نمایش و عمق بیتی متفاوتی دارند. این فایل ها کار می کنند به خوبی در سخت افزار محدود شده ، تا زمانی که برتری گرفتن سخت افزارهای گرانتر زمانی که آنها در دسترس هستند.
سرعت : این فایل ها برای ترجمه (Render) با کیفیت خیلی بالا و با سرعت طراحی شده اند.
فایل های ماکرو مدیا فلش (SWF) توسعه پذیری دارند .swf و هم اکنون دلایل تاریخی نوع MIME کاربردی هستند.(x-shockwave-flash(

عنوان ماکرو مدیا فلش (SWF)

همه فایل های ماکرو...مطالب دیگر:
📎پاورپوینت بررسی وضعیت نرم افزار در ایران📎پاورپوینت خلاصه کتاب برنامه‌ سازي پيشرفته C تالیف دکتر داود کریم زادگان مقدم📎پاورپوینت پايگاه داده چند رسانه اي📎پاورپوینت آموزش power point به همراه تصاویر📎پاورپوینت پشته Stack📎پاورپوینت تجارت الكترونيك📎پاورپوینت حافظه کامپیوتر📎پاورپوینت داده کاوي الگوهاي تکرارشونده در جريان داده‌ها📎پاورپوینت داده‌کاوي جريان‌ داده‌ها با درخت‌هاي تصميم‌ گيري📎پاورپوینت درخت AVL📎پاورپوینت درخت پوشا📎پاورپوینت بررسی درخت ها و گره در کامپیوتر📎پاورپوینت خلاصه کتاب پيش به سوي جامعه اطلاعاتي مولفان محمد فتحيان حاتم مهدوي نور📎پاورپوینت خلاصه کتاب ساختار فایل ها ترجمه مهندس عين الله جعفرنژاد قمي ابراهيم محرابي📎پاورپوینت راهکارهای پیاده سازی دولت الکترونیک📎پاورپوینت خلاصه کتاب ريز پردازنده Z80 تالیف باري بي . بري ترجمه سعيد حسن نيا📎پاورپوینت زبان مدلسازي حقيقت مجازي📎پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی📎پاورپوینت ساختمان داده به زبان انگلیسی📎پاورپوینت ساختمان داده ها و الگوریتم ها📎پاورپوینت خلاصه کتاب ساختمان داده ها به زبان C ترجمه امير علي خان زاده انتشارات باغانی📎پاورپوینت خلاصه کتاب ساختمان داده‌ها و الگوريتم تالیف ناصر آيت و جعفر تنها انتشارات دانشگاه پیام نور📎پاورپوینت ساختمان کامپیوتر📎پاورپوینت معرفی یک سایت طراحی شده با ASP📎پاورپوینت سلامت الکترونیکی آشنایی با برخی خطرات زندگی الكترونیكی E-Life در فضای اینترنت